Pieczywo Tovago –
zdrowe z natury

Tovago jest polską rodzinną firmą, która od ponad 30 lat dba o podniebienia wszystkich fanów zdrowego i wygodnego stylu życia oraz wielbicieli pysznego smaku. Jej twórcy od lat czuwają nad tym, by tworzone produkty powstawały z najwyższej jakości pełnych ziaren zbóż, osobiście doglądając wszystkich etapów produkcji. 

Naszą wizytówką są produkty tworzone w 100% z pełnych, starannie wyselekcjonowanych ziaren, bez dodatku cukru, wzmacniaczy smaku, barwników, substancji konserwujących i spulchniających. Dlatego hasłem przewodnim jest “zdrowe z natury”. Korzystając z jej bogactwa dostarczamy Wam najwyższej jakości pieczywo chrupkie, które jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego pieczywa (chleba, bułek, etc.). Wolne od substancji dodatkowych pieczywo Tovago może bezpiecznie spożywać każdy z nas: dzieci, młodzież i dorośli. Dzięki unikalnej recepturze kromki Tovago zachowują swoją świeżość i smak na zdecydowanie dłużej – nawet już po otwarciu opakowania.

Wybierając jeden z wielu smaków, dostarczasz swojemu organizmowi niezbędnych minerałów oraz wartościowego błonnika, w którego bogate jest nasze pieczywo.

 

Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają liczna nagrody i wyróżnienia. Jednym z nich jest certyfikat nadawany przez magazyn Vege oraz Fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva! widniejący na produktach. Dzięki temu gwarantujemy, że w naszym pieczywie nie ma składników pochodzenia zwierzęcego. Zatem nasze produkty to idealne uzupełnienie codziennego menu wegan, wegetarian oraz alergików.

Pieczywo chrupkie Tovago to propozycja dla zwolenników zdrowej żywności i zdrowego stylu życia.

Dlaczego warto wybrać pieczywo chrupkie Tovago:

  • tworzone ze 100% pełnego ziarna,
  • bogate w błonnik,
  • bez dodatku cukru,
  • z niską zawartością tłuszczu,
  • alternatywa dla tradycyjnego pieczywa.

W celu zaspakajania potrzeb wymagających klientów oraz dążąc do poprawy skuteczności funkcjonowania firmy w roku 2014 roku wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy system zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodny z wymaganiami standardu IFS FOOD.

100% naturalne

100% naturalne

Bogate w błonnik

Bogate w błonnik

Gwarancja świeżości

Gwarancja świeżości

Sprawdzeni dostawcy

Sprawdzeni dostawcy

Element zdrowej diety

Element zdrowej diety

Nasza historia

Początek | 2005

Od 2005 roku w firmie produkowane jest  pieczywo chrupkie, firma posiada decyzję Powiatowego Inspektora Sanitarnego  uprawniającą do prowadzenia działalności w zakresie produkcji pieczywa chrupkiego.

pierwsza certyfikacja | 2014

pierwsza certyfikacja na zgodność z wymaganiami standardu IFS FOOD

Powiatowy Lekarz Weterynarii | 2014

zaświadczenie  Powiatowego  Lekarza Weterynarii dopuszczające do wytwarzania materiału paszowego, w związku z tym, że produkty uboczne przemysłu wytwarzającego przekąski – pieczywo chrupkie mogą stanowić materiał paszowy. numer weterynaryjny...

SUPER PRODUKT | 2015

uzyskanie wyróżnienia SUPER PRODUKT nadawanego przez magazyn MAM DZIECKO dla pieczywa kukurydziano jaglanego.

Jakość VEGE | 2017

Nasze produkty otrzymały prestiżowy znak jakości VEGE dla wegetarian i wegan. Jest to certyfikat nadawany przez magazyn Vege oraz Fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva! Dzięki niemu...